JAK DZIAŁA SEOSYSTEM?

Jakie efekty przyniesie pozycjonowanie mojej strony internetowej?

Jeżeli pozycjonowana strona internetowa wyświetla się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania to automatycznie zwiększa się liczba jej odwiedzin. To gwarantuje pozyskanie nowych Klientów, budowę wizerunku oraz poprawę rentowności firmy.

Kiedy mogę spodziewać się pierwszych efektów pozycjonowania?

Jeżeli pozycjonujemy stronę na łatwe frazy, pierwsze efekty mogą być widoczne już po tygodniu, a przy pozycjonowaniu na trudniejsze frazy efekt widoczny jest po ok. 3 miesiącach. Zdobywanie pozycji jest ściśle związane z konkurencyjnością fraz na jakie pozycjonowana jest strona. Im większa konkurencja, tym dłuższy czas potrzebny na wypozycjonowanie danej strony.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Cena za pozycjonowanie strony internetowej jest zależna od liczby i konkurencyjności fraz, na które chce się promować Klient. Każdy przypadek jest inny, dlatego dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualną wycenę z uwzględnieniem celów, posiadanego budżetu oraz pozycjonowanych fraz.

Jaki jest sposób naliczania opłat za pozycjonowanie?

W naszej firmie występują dwa modele naliczania opłat: abonament bądź opłata za efekt. W przypadku abonamentu miesięczna opłata za pozycjonowanie jest stała, natomiast w drugim sposobie rozliczania opłaty naliczane są wyłącznie wtedy, gdy strona internetowa znajdzie się na konkretnych pozycjach.

Czy gwarantujecie, że moja strona zawsze będzie na pierwszej pozycji?

Takiej gwarancji nie może dać żadna profesjonalna firma z branży SEO. Satysfakcjonujące pozycje osiąga się w wyniku systematycznej i nieustannej pracy optymalizacyjnej i pozycjonerskiej. Ze względu na działania konkurencji oraz dynamikę wyników może się zdarzyć, że daną pozycję zajmie inna strona.

Czy istnieje minimalna liczba fraz, na które należy pozycjonować stronę?

Nie, jednak trzeba pamiętać, że pozycjonowanie na większą liczbę fraz wygląda bardziej naturalne i przynosi lepsze efekty. Szczególnie należy zwrócić uwagę na frazy z tzw. długiego ogona – long tail – które przynoszą pozytywne efekty prac pozycjonerskich.

Czy do pozycjonowania konieczne jest wprowadzanie zmian na stronie internetowej?

W procesie pozycjonowania niezbędne jest zoptymalizowanie strony pod kątem słów kluczowych, na podstawie których odbywać się będzie pozycjonowanie. Zwracamy szczególną uwagę na układ treści oraz zawartość znaczników. Takie działania poprawiają efekt pozycjonowania.

Jak wygląda proces podjęcia współpracy z Waszą firmą?

Przy pomocy formularza przesyłasz do nas adres swojej domeny oraz propozycję słów kluczowych. SEOsystem sprawdza, czy proponowane słowa kluczowe będą dla Ciebie odpowiednie i czy są popularne w wyszukiwarce. Czasami sugerujemy również dodatkowe frazy lub ich zmianę na bardziej wyszukiwane. Kolejnym krokiem jest wykonanie przez nas wyceny i przesłanie do Ciebie oferty. W przypadku akceptacji warunków wysyłamy wzór umowy. Po dokonaniu wszelkich formalności, po otrzymaniu podpisanej umowy w dwóch kopiach odsyłamy jedną z nich (podpisaną przez nas) do Ciebie i przystępujemy do pozycjonowania. Cały proces można wykonać w 2-3 dni.

Jak wygląda umowa na usługi pozycjonowania?

Umowa zawiera warunki świadczenia usługi oraz wszystkie koszty, jakie ponosi Klient korzystając z naszych usług. Należą do nich między innymi: adres strony, lista fraz, cena za pozycjonowanie, rodzaj rozliczenia za usługę i koszt optymalizacji strony.

W jaki sposób sprawdzę efekty Waszej pracy?

Każdy Klient otrzymuje co miesiąc specjalnie przygotowany raport, w którym informujemy o postępach naszej pracy. Raport zawiera szczegółowe dane, takie jak: informację na jakie frazy pozycjonowana jest strona, miejsce w wyszukiwarce na którym znajduje się strona, a także koszt pozycjonowania na daną frazę.

Dowiedz się więcej!

blog

Jak osiągnąć TOP pozycje na najpopularniejsze frazy?

Czy istnieje jedna, sprawdzona metoda na osiągnięcie TOP pozycji w Google przy założeniu, że wykorzystujemy do pozycjonowania najbardziej popularne, konkurencyjne frazy? Musimy Was zmartwić. Nie ma złotego środka, jednak można podjąć kilka sprytnych działań, aby pomóc wujkowi Google zauważyć naszą stronę.

blog

Czy optymalizacja strony jest konieczna?

Optymalizacja to krótko mówiąc przyjęte standardy, jakie musi spełniać witryna, aby mogła osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarce. Dotyczy to wszystkich stron internetowych, ale w szczególności starszych serwisów, które wymagają gruntownego przeglądu.

blog

Jak możesz pomóc w pozycjonowaniu?

Rozpocząłeś działania pozycjonerskie. Super! Wybrana przez Ciebie firma już używa wszystkich swoich mocy, aby wynieść Twoją stronę internetową na same szczyty Google. Widzisz pierwsze efekty i myślisz: “Fajnie by było dodać coś od siebie. Dzięki temu, efekt może być jeszcze lepszy!”

Zainteresowany SEOsystemem?

Biorę!